Agencja pracy tymczasowej Katowice. Oferty pracy w
Polsce i za granicą. | Akcja Job

Agencja pracy tymczasowej Katowice. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą.

 

Nasze biuro pracy mieści się w Katowicach przy ulicy:

ul. Żwirki i Wigury 16
40-063 Katowice 
(wejście od ul. Marii Skłodowskiej-Curie)

Jeśli chcesz  sprawdzić nasze aktualne oferty pracy prosimy o zapoznanie się z nimi w zakładce im przeznaczonej lub kontakt z naszym działem rekrutacji. Nasze biuro rekrutuje do pracy w Polsce jak i za granicą. Posiadamy oferty pracy we Francji, Belgii czy w Niemczech. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Praca za granicą Katowice? Nasza agencja pracy jest sprawdzonym partnerem!

Dział Rekrutacji
tel.: 32 200 09 73
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś pracodawcą i chciałbyś zartrudnić z naszą pomocą nowych pracowników tymczasowych lub pracowników na stałę? Jeśli tak to prosimy o kontakt pod poniższymi danymi:

Regionalny Dyrektor Handlowy
Przemysław Drop
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 507 177 784

Nasze katowickie biuro powstało w roku. Wejście do naszeg biura znajduje się od ul. Marii Skłodowskiej - Curie.  Współpracujemy z licznymi pracodawcami z takich krajów jak Polska, Niemcy, Francja czy Belgia. Współpraca z nami oparta jest na partnerskich i przejrzystych zasadach. Wszystkim pracownikom zapewniamy bogaty pakiet benefitów oraz wypłatę zawsze na czas. Pracujemy codziennie w godzinach od 10 do 17. Interesują Cię aktulne oferty pracy Katowice?  Jeśli tak to zajrzyj do zakładki "oferty pracy". Nasz katowicki oddział prowadzi rekrutajcę dla pracodawców z innych śląskich miast. Wsród obsługiwanych miast znajdują się m.in. : Tychy, Mikołów czy Gliwice. Obsługujemy cały Śląsk.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl