Agencja pracy tymczasowej. Oferty pracy Wrocław | AkcjaJob

 

Agencja pracy tymczasowej Wrocław. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą.

 

Nasze biuro pracy mieści się we Wrocławiu przy ulicy:

ul. Św. Mikołaja 59/60 lok. 1/4
50-127 Wrocław

Jeśli interesują Cię aktualne oferty pracy prosimy o zapoznanie się z nimi w zakładce im przeznaczonej lub kontakt z naszym działem rekrutacji. Prowadzimy rekrutację do pracy w Polsce jak i pomagamy w znalezieniu pracy za granicą. Posiadamy w zanadrzu aktualne oferty pracy we Francji, Belgii czy w Niemczech. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Praca za granicą Wrocław? Nasza agencja pracy jest sprawdzonym partnerem!

Dział Rekrutacji
tel.: 71 343 22 04
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś pracodawcą i chciałbyś zartrudnić z naszą pomocą nowych pracowników tymczasowych lub pracowników na stałę? Jeśli tak to prosimy o kontakt pod poniższymi danymi:

Regionalny Dyrektor Handlowy
Przemysław Drop
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 507 177 784

Nasze wrocławskie biuro powstało w roku. Jest to oczywiście nasz główny odział. W tym mieście mieści się również nasza dyrekcja przy al. Karkonoska 59 B. Współpracujemy z pracodawcami z takich krajów jak Polska, Niemcy, Francja czy Belgia. Współpraca z nami oparta jest na prostych i przejrzystych zasadach. Jeśli jesteś pracownikiem to zapewnimy Ci bogaty pakiet benefitów, a swoją wypłatę zawsze otrzymasz na czas. Pracujemy codziennie w godzinach od 10 do 17. Interesują Cię aktulne oferty pracy Wrocław? Zajrzyj do zakładki "oferty pracy". Nasz wrocławski oddział prowadzi rekrutację dla pracowdawców z innych dolnośląskich miast. Wśród obsługiwanych miast znajdują się m.in: Jelenia Góra, Wojkowice czy Stara Kamienica. Nasz obszar działania obejmuje cały Dolny Śląsk.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl