Agencja pracy tymczasowej Poznań. Oferty pracy w
Polsce i za granicą | Akcja Job

Agencja pracy tymczasowej Poznań. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą.

 

Nasze biuro pracy mieści się w Poznaniu przy ulicy:

ul. Piekary 16/104
61-823 Poznań

W celu zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy prosimy o zapoznanie się z nimi w zakładce im przeznaczonej lub kontakt z naszym działem rekrutacji. Nasza agencja prowadzi rekrutuje do pracy w Polsce jak i za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo oferty pracy we Francji, Belgii czy w Niemczech. W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Praca za granicą Poznań? Agencja pracy Akcja Job jest sprawdzonym partnerem!

Dział Rekrutacji
tel.: 61 855 25 15
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteś pracodawcą i chciałbyś zartrudnić z naszą pomocą nowych pracowników tymczasowych lub pracowników na stałę? Jeśli tak to prosimy o kontakt pod poniższymi danymi:

Dyrektor Handlowy
Monika Joachimiak
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 519 332 934

Nasze poznańskie biuro powstało w roku.  Współpracujemy z wieloma pracodawcami w takich krajach jak Polska, Niemcy, Francja czy Belgia. Partnerskie i przejrzyste warunki współpracy są naszą dewizą. Wszystkim zatrudnionym pracownikom zapewniamy bogaty pakiet benefitów oraz terminową wypłatę wynagrodzenia. Pracujemy codziennie w godzinach od 10 do 17. Interesują Cię aktulne oferty pracy Poznań?  Wystarczy, że przejdziesz do zakładki "oferty pracy". Nasz poznański oddział prowadzi rekrutajcę dla pracodawców z innych wielkopolskich miast. Wsród obsługiwanych miast znajdują się m.in. : Września, Środa Wielkopolska czy Mosina. Obsługiwana jest przez nas cała Wielkopolska.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl