Agencja pracy tymczasowej Rzeszów. Oferty pracy w
Polsce i za granicą | Akcja Job

 

Agencja pracy tymczasowej Rzeszów. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą.

 

Nasze biuro pracy mieści się we Rzeszowie przy ulicy:

ul. Pułkownika I. Osmeckiego 4 E
35-506 Rzeszów

Interesują Cię aktualne oferty pracy?  Jeśli tak toprosimy o zapoznanie się z nimi w przeznaczonej im zakładce lub kontakt z naszym działem rekrutacji. Rekrutujemy pracowników do pracy w Polsce. Pomagamy również w znalezieniu pracy za granicą naszego kraju. Znajdą u nas Państwo aktualne oferty pracy we Francji, Belgii czy w Niemczech. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Praca za granicą Rzeszów? Nasza agencja pracy jest sprawdzonym partnerem!

Dział Rekrutacji
tel.: 17 856 17 69
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś pracodawcą i chciałbyś zartrudnić z naszą pomocą nowych pracowników tymczasowych lub pracowników na stałę? Jeśli tak to prosimy o kontakt pod poniższymi danymi:

Dyrektor Handlowy
Monika Joachimiak
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 519 332 934

Nasze rzeszowskie biuro powstało w roku.  Znajduje się tu również biuro naszego dyrektora handlowego  Nawiązaliśmy współpracę z licznymi pracodawcami z takich krajów jak Polska, Niemcy, Francja czy Belgia. Relacje z nami oparte są na prostych i przejrzystych zasadach. Dla wszystkich pracowników zapewniamy bogaty pakiet benefitów oraz wypłatę zawsze otrzymasz na czas. Pracujemy codziennie w godzinach od 10 do 17. Interesują Cię aktulne oferty pracy Rzeszów? Zajrzyj do zakładki "oferty pracy". Nasz rzeszowski oddział  prowadzi rekrutajcę dla pracodawców z innych podkarpackich miast. Wsród obsługiwanych miast znajdują się m.in.: Mielec, Tarnobrzeg czy Dębica. Obsługujemy całe województwo Podkarpackie.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl