Agencja pracy tymczasowej Warszawa. Oferty pracy w
Polsce i za granicą | Akcja Job

Agencja pracy tymczasowej Warszawa. Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą.

 

Nasze biuro pracy mieści się w Warszawie przy ulicy:

ul. Żurawia 22/214
00-515 Warszawa

Jeśli chcesz poznać nasze aktualne oferty pracy to prosimy o zapoznanie się z nimi w zakładce im przeznaczonej lub kontakt z naszym działem rekrutacji pod poniższymi danymi. Rekrutujemy pracowników do pracy w Polsce jak i za granicą naszego kraju. Posiadamy aktualne  i ciekawe oferty pracy we Francji, Belgii czy w Niemczech. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Praca za granicą Warszawa? Nasza agencja pracy jest sprawdzonym partnerem!

Dział Rekrutacji
tel.: 22 349 95 34
kom.: 507 177 958
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś pracodawcą i chciałbyś zartrudnić z naszą pomocą nowych pracowników tymczasowych lub pracowników na stałę? Jeśli tak to prosimy o kontakt pod poniższymi danymi:

Dyrektor Handlowy
Monika Joachimiak
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 519 332 934

Nasze warszawskie biuro powstało w roku. Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko Muzeum Narodowego. Na stałe współpracujemy z pracodawcami z takich krajów jak Polska, Niemcy, Francja czy Belgia. Wybierając naszą agencję otrzymujesz wybierasz współpracę  opartą na prostych i przejrzystych zasadach. Pracownikom zapewniamy bogaty pakiet benefitów oraz terminową wypłatę należnego wynagrodzenia. Pracujemy codziennie w godzinach od 10 do 17. Interesują Cię aktulne oferty pracy Warszawa? Zajrzyj do zakładki "oferty pracy". Nasz warszawaki oddział prowadzi rekrutację dla pracowdawców z innych mazowieckich miast. Wśród obsługiwanych miast znajdują się m.in: Otwock, Ożarów czy Wiązowna. Nasz obszar działania obejmuje całe województwo Mazowieckie.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl