Historia Grupy Akcja Job

rozmowaAkcja Job została utworzona w Polsce w 2006 roku w ramach ekspansji terytorialnej Abalone Group, francuskiej agencji zatrudnienia świadczącej usługi z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji, doradztwa w zarządzaniu kompetencjami, szkoleń z obszaru zarządzaniem karierami i podnoszenia kompetencji. Cała Grupa jest zarządzana przez osoby mające wieloletnie doświadczenie na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach, agencjach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 

Ta wiedza i bogate doświadczenie w dziedzinie HR połączone z doskonałą znajomością potrzeb polskiego rynku pozwoliły na szybki rozwój działalności Akcji Job na rynku polskim oraz francuskim.

 

abalone

www.abalone-interim.com

Aktualnie Grupę Akcja Job tworzą także:

Nelson Lamartine jest firmą doradczą specjalizującą się w rekrutacji osób pełniących najwyższe stanowiska w strukturach firmy. Jest to firma stworzona z myślą o Klientach i dla Klientów. Tworzą ją doradcy o interdyscyplinarnym doświadczeniu biznesowym zdobytym w kraju i za granicą.

 

Przedmiotem działalności  firmy są kompleksowe usługi projektowe, budowlane i instalacyjne. Mając świadomość  jak wielkie znaczenie ma ochrona środowiska, firma  skupia się  na  tych elementach budownictwa, które pozwalają wykorzystać odnawialne  źródła energii  oraz  pomagają w jej oszczędzaniu poprzez stosowanie naturalnego światła do oświetlenia różnego rodzaju budowanych obiektów.

 

grupa akcja job 

Zapisz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl