REKRUTER 360

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE  - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778

 do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

 Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • Odbywanie spotkań biznesowych,
  • Sprzedaż usługi doradztwa personalnego,
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami oraz klientami.

 Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług z zakresu HR (rekrutacja, praca tymczasowa)
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Posiadania prawa jazdy kat. B
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją
  • Dużej samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (część stała + zmienna)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

projekt strony: feist.pl