ŚLUSARZ - SPAWACZ MIKOŁÓW

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

ŚLUSARZ - SPAWACZ

Miejsce pracy:Mikołów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Aktualne uprawnienia spawacza MAG
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę
  • Dyspozycyjność, kreatywność, sumienność, dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Przygotowywanie elementów stalowych - gięcie
  • Spawanie metodą MAG elementów transformatorów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Wynagrodzenie miesięczne od 2500 zł brutto
  • Pracę w systemie III zmianowym od pon. do pt.
  • Premię uznaniową
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

projekt strony: feist.pl