SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER HURTOWNIA ELEKTRYCZNA - JAWORZNO

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

 do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

Miejsce pracy: Jaworzno

 Zadania:

  • Obsługa klientów na sklepie
  • Obsługa komputera
  • Wysyłanie ofert handlowych mailem
  • Odświeżanie kontaktów handlowych z bazy
  • Współpraca z pozostałymi Pracownikami hurtowni

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze handlowym (w branży elektrycznej lub technicznej)
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia wynikowa po okresie próbnym)
  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku
  • Możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

projekt strony: feist.pl